Tiffany & Co. reklamında gay çifte yer verdi

Tiffany & Co. reklamında gay çifte yer verdi
Tiffany & Co. reklamında gay çifte yer verdi
Dünyanın en meşhur kuyumculuk markalarından biri olan Tiffany & Co., son reklamında gerçek hayatta da beraber olan eşcinsel bir çifte yer verdi

RADİKAL - Dünyaca ünlü kuyumculuk markası Tiffany & Co., son reklamında gay bir çifte yer verdi. Alamet-i farikası küçük yeşil kutuları olan 178 yıllık kuyumculuk markası, böylece değişen zamana uyum sağladığını göstermiş oldu.

Peter Lindbergh’in görüntülediği ve gerçek hayatta da beraber olan gay bir çiftin kullanıldığı reklam posterinde şu sözlere yer verildi: “Cümlelerimi tamamlamayı asla bırakmayacağına söz verir misin? Ya da biraz fazla sık yaptığın gibi, detone şekilde şarkı söylemeyi bırakmayacağına? Ve bugünün, asla ve asla bitmeyecek, uzun bir hikayedeki ilk cümle olmasını kabul eder misin?”

Tiffany’nin sözcüsü Linda Buckley USA Today’e konuşarak, kampanyanın “ aşk ve romantizme modern bir yaklaşımı ifade ettiğini” söyledi ve şöyle dedi; “Bugünlerde evliliğe giden yol artık dümdüz değil. Gerçek aşka dair hikayeler ise pek çok farklı formda karşımıza çıkabiliyor.”

Ünlü kuyumculuk markası yaklaşık 1 yıl önce de bir reklam filmi hazırlamış, filmde yine gerçek hayatta da beraber olan bir çifte yer verilmişti.


  ETİKETLER:

  aşk

  ,

  Reklam

  ,

  Ünlü

  ,

  Modern