Türk televizyonlarında efsane olmuş 13 bayılma anı

Türk televizyonlarında efsane olmuş 13 bayılma anı
Türk televizyonlarında efsane olmuş 13 bayılma anı
Türk televizyonlarında her an her şeyin yaşanabilmesi alışıldık bir durum. Bunların arasında en çok dikkat çekenlerden biri de bayılma anları. Kimisi gerçek rahatsızlıklardan, kimisi pek de inandırıcı olmadığı halde yaşanan bu bayılma anlarını sizler için derledik.
Haber: Oktay Volkan Alkaya - oktay.alkaya@radikal.com.tr / Arşivi

Canlı yayınlarda her şey yaşanabilir. Ağızdan kaçan küfürler, bozulan sinirler, düşen dekorlar, kesilen yayınlar... Ama hiçbiri bayılmalar kadar ilginç olmaz. Kişinin bilincini kaybettiği bu anlar canlı yayınlarda kimi zaman paniğe yol açarken, kimi zaman da inandırıcı bulunmadığı için ciddiye alınmaz. Hatta kimi bayılmalar herkesin dalga geçtiği unutulmaz anlar olarak hafızalarda yer eder. İşte size Türk televizyonlarında efsane olmuş 13 bayılma anı!


1. Bülent Ersoy'dan "Babla Tornado"2. Samanyolu Ana Haber'de astral seyahat anı3. Kanal 7'de bayılan kızın babasından Fatality!4. Flash TV'de inandırıcılık düzeyi tavan yapan bayılma5. Seda Selek'in canlı yayındaki zor anları6. Esra Erol'da gelin adayının 'bilinçli' bayılma anı7. Ece Erken'den serbest dalış8. Burkina Faso'lu bakanın ülkesi adına sergilediği muhteşem performansı9. Damat adayından Hande Ataizi'ne dört döndüren bayılış10. Üstüne kuma gelen kızıyla buluşan annenin zor anları11. Yaşadığımız yüzyılın en estetik bayılma anı12. Esra Ceyhan'ın yüreğini ağzına getiren bayılış13. Fear Factor'de ödü patladıktan sonra fişi çeken yarışmacı