Uykusu ağır insanları uyandırmak için 7 yaratıcı yöntem

Uykusu ağır insanları uyandırmak için 7 yaratıcı yöntem
Uykusu ağır insanları uyandırmak için 7 yaratıcı yöntem
Bomba patlasa uyanamayan, alarmı erteleyip duran insanları uyandırabilmeniz için oldukça basit, ancak sonrasında dayak garantili 7 yöntem geliştirdik.

RADİKAL - Uykunun ağır olması hem bir hediye , hem de bir lanet. En ufak çıtırtıyla uykunun bölünmemesi, ilk aşamada kulağa iyi bir şey gibi gelebilir. Ama bir türlü uyanamamak, alarmı sürekli erteleyip durmak, sonunda da işe gecikmek aslında büyük bir sorun.
İşte bir türlü uyanamayan ev arkadaşınız, eşiniz, çocuğunuz ve dahi kardeşiniz için geliştirdiğimiz, yüzde 100 etkili, dayak garantili 7 uyandırma yöntemi!

1. Zalim koca yöntemi

Bu yöntemde olasılıklar sonsuz. Dilerseniz bu gifteki zalim koca gibi yorganın altına bir manken saklayabilir, dilerseniz de şaka dükkanından alınmış kopmuş uzuvlar, efendime söyleyeyim kesik at kafası filan koyabilirsiniz.

2. Japonların ‘kızıl panda’ yöntemi

Görüntüde izlediğimiz kızıl panda adlı ilginç hayvan, küçük Japon kızını kafa atarak uyandırmayı tercih ediyor. Sabahları kardeşinizi, eşinizi, ev arkadaşınızı kafa atarak, o da işe yaramazsa güreşçilerin “smash down” hareketiyle uyandırabilirsiniz.

3. Alman kurdu yöntemi

En etkili yöntemlerden biri olan Alman kurdu yöntemi için, oldukça büyük ve çok iyi tuvalet terbiyesi almış bir evcil hayvandan yararlanabilirsiniz. Yöntem basitçe şöyle işliyor: Tuvalet eğitimi almış ve ev sınırlarında zinhar tuvaletini yapmayacak olan dostunuz, sizi sabaha karşı 5 sularında uyandırmaya gelir. Baktı ki yaptığı seslerden uyanmadınız, en sonunda yatağa çıkıp, sizi kaldıraç yöntemiyle yataktan kaldırabilir.

4. Ayağını yorganına göre uzat yöntemi

Şayet “Beş dakika daha, n’olur…” yalvarmalarına karşı çelik gibi bir iradeniz yoksa, bu yöntemi uygulamanız biraz zor olacaktır. Ama eğer bu tip bir korumaya sahipseniz, yapacağınız iş çok basit: Yorganın altından fırlamış vaziyetteki ayağı bilekten yakalayın ve haşırt diye çekin. Karşınızda bir anda uyanıp kendine gelen, fakat çok sinirlenmiş birini bulacaksınız.

5. “Kulak zaten çok gereksiz bir şey ki,” yöntemi

Bir elinizde kaşık, bir elinizde tencere; umurunuzda mı dünya! Siz uyandıysanız onlar da uyanmalı! Tabii bu sırada hem siz hem de uyuyan kişi kısa süreli sağırlık geçirebilir. Siz yine de bu gürültü olayını çok abartmayın.

6. “Yetti gari şu ALS videolarından” yöntemi

Çok fazla ALS buzlu kova videosu paylaşan kişileri uyandırmak için birebir, içinde bir tutam da kin barındıran bir yöntem. Bir tencerenin/kovanın/leğenin içinde soğuk su doldurup, uyuyan kişinin başından aşağı dökünüz. Hemen etkisini gösterecek, Facebook’taki duvarınızda bir daha ALS buz kovası videoları paylaşılmayacaktır.

7. Şişme havuz yöntemi

Bu yöntemi uygulayabilmek için baya vicdansız olmak gerek aslında. En sona sakladığımız bu en yaratıcı uyandırma yöntemini uyguladıktan sonra civarlarda durmamanız, olay yerinden bir şahin çevikliğiyle uzaklaşmanız yeğdir. Çünkü duyacağınız hakaretler bir yana, dayak yemeniz kuvvetle muhtemeldir. (Bu yöntemi yüzme bilmeyen bir arkadaşınız üzerinde sakın denemeyin.)


  ETİKETLER:

  Facebook

  ,

  Dünya

  ,

  Hediye

  ,

  ,

  Karşı

  ,

  Kova

  ,

  yöntem