Yaşlı kadın 100. yaşını uçaktan atlayarak kutladı

Yaşlı kadın 100. yaşını uçaktan atlayarak kutladı
Yaşlı kadın 100. yaşını uçaktan atlayarak kutladı
100 yaşını kutlamak için sıra dışı bir yöntem seçen kadın, ruhu hantallaşan herkese örnek olmalı.

RADİKAL - Balık burcu kadınlarının yapamayacağı şey, aşamayacağı dağ, gidemeyeceği uzaklık yoktur. Bu Güney Afrikalı kadın da bunun en güzel kanıtı.

Pek çoğumuz lunaparkta bile çığlık çığlığa bağırırken, cumartesi günü 100. Yaşını kutlayan bu kadın tam bir “Korkusuz”. Öyle ki, doğum gününü kutlamak için yaşına filan bakmadan, inanılmaz bir şey yaptı ve uçaktan paraşütle atladı!

14 Mart’ta 100. yaş gününü kutlayan Georgina Harwood yüzlerce feet yükseklikten paraşütle atladı. Uçağa binmesi ve atlaması için ona Jason Baker adlı atlayış hocası yardım etti.

Güney Afrika’nın Cape Town şehrinde yaşayan Harwood, sadece birkaç dakika süren atlayışla ilgili “Bu benim için çok farklı ve kalbimi hızlandıran bir deneyimdi. Daha önce de atlamıştım ama bu seferki farklı oldu. Kesinlikle harikaydı. Aklıma gelen her sıfatı kullanabilirim!” diye konuştu.

İlk kez 92. yaş gününde paraşütle atlayan Harwood, adrenalin dolu deneyim sonrasında salimen yere inmesini bir bardak içkiyle kutladı. Daha sonra da çocukları, torunları ve torunlarının çocuklarıyla beraber kameralara poz verdi.

Harwood’un “Ölmeden Önce Yapılacaklar” listesindeki bir sonraki hedefi ise, büyük beyaz köpekbalıklarıyla dolu bir mağarada dalış yapmak!

“Ruhu genç” olan kadına uzun ömürler diliyoruz!

109 yaşındaki Avustralyalı, penguenler için kazak örüyor

1800'lerde doğan ve hala yaşayan 5 kadınla tanışın!

1 yıl boyunca evlenme teklif etti, kız arkadaşı fark etmedi


  ETİKETLER:

  YAŞ

  ,

  Afrika

  ,

  Beyaz

  ,

  Kız

  ,

  Kadın

  ,

  dolu

  ,

  genç