Yeni Hayalet Avcıları sonunda yüzünü gösterdi

Yeni Hayalet Avcıları sonunda yüzünü gösterdi
Yeni Hayalet Avcıları sonunda yüzünü gösterdi
2016 yılı sinema dünyasında çok büyük geri dönüşlere şahit olacak gibi. Şimdiden 15 Temmuz'da çıkacak olan yeni Hayalet Avcıları filmi de büyük ilgi görüyor. Yeni Hayalet Avcıları'nın kadınlardan oluşacak bir ekip olması büyük heyecan yaratmıştı, şimdi ise onların nasıl göründüğü konusundaki soru işaretleri ortadan kalkıyor...

RADİKAL - 2016'nın Temmuz ayı bir başka sinema efsanesinin küllerinden doğuşuna şahit olacak. Hayalet Avcıları yeni filmiyle vizyona girecek. Bu sefer dört kadını başrolde izleyeceğimiz filmde, yine çok eğleneceğiz, yine maceran maceraya koşturacağız ancak bir süredir yeni Hayalet Avcıları'nın nasıl göründüğünü merak ediyorduk. Yönetmen Paul Feig'in sır gibi sakladığı görüntüler sonunda ortaya çıktı ve bir süredir gizlenen Yeni Hayalet Avcıları sonunda yüzünü gösterdi.

 

First official image from #Ghostbusters shared with the fans first! Yates, Gilbert, Holtzmann, and Tolan line up to...

Posted by Proton Charging on 16 Aralık 2015 Çarşamba

 

Melissa McCarthy'nin kilolu ve sempatik halleri bize orijinal serideki Dan Aykroyd'u hatırlatacak gibi. Seksi ve zeki görünüşüyle sarı fırtına Kate McKinnon ise orijinal serideki Harold Ramis'i gözümüzde canlandıracak gibi. Hatta saçları bile andırıyor desek yeridir. Güzelliği ile Jennifer Aniston'un kuzeni gibi duran Kristen Wiig'in orijinal serinin yakışıklısı Bill Murray'i hatırlatacağı kesin. Sert görünüşüyle Leslie Jones'un ise orijinal serideki Ernie Hudson'un yerini aldığı kesin.