Yetenek konusunda çığır açmış 25 insan evladı

Yetenek konusunda çığır açmış 25 insan evladı
Yetenek konusunda çığır açmış 25 insan evladı
Dünya üzerinde özellikle sanat ve spor alanında her zaman yetenekli olanlar ön plana çıkar ve başarılı olurlar. Bu listedeki bazı insanların yetenekleri ise kendilerine nasıl bir fayda getirir bilinmez... İşte size "Peki ama neden?" diye sorduran 25 yetenekli insan!

Kimimiz kimsenin yapamadığını düşündüğümüz şeyleri başarıyor olabiliriz, peki bu özelliğimiz bize ne kazandıracak diye düşündük mü hiç? Aşağıdaki insanların sadece birkaç tanesinin yeteneği kendisine bir şeyler kazandırabilir, diğerleri ise sizin yorumunuza kalmış.

1. Pinpon topuyla her şeyi yapabilen adam2. Göz kapaklarıyla araba çekebilen cengaver3. Yumruk yutma becerisi olan hanım kızımız4. Gözlerini yuvalarından fırlatabilen kardeşimiz5. Yerçekimine "kafa tutan" adam6. Bozuk parayla çalışması muhtemel kutu içecek makinesi olma yolunda bir kardeşimiz7. Eli işte gözü oynaşta deyiminin hakkını veren müzisyen8. Bowlinge yeni bir yorum getiren genç arkadaşımız9. Ailesinde bir ninjalık olması muhtemel olan yiğidim aslanım10. İmkansız denileni başaran ablamız11. Ütüye getirdiği yorumla nice ev hanımının gönlünü fetheden ağabeyimiz12. T cetveli olayını yanlış anladığını düşündüğümüz öğrenci kardeşimiz13. Oynar başlıklı tıraş bıçaklarından ziyade özelliklere sahip hanım kızımız14. Helyum üfleyebilse uçması muhtemel olan kardeşimiz15. Kibritle karizma yapmayı başaran başarılı kankamız16. Bu yeteneğiyle burnumuzun direğini sızlatan kardeşimiz17. Duman olayını çözen arkadaşımız18. Hayatta en büyük başarısı maalesef bu olan adam19. Bez ve örtü katlama konusunda origami seviyesine ulaşmış bey amca20. Dilini bohça gibi katlayabilen kızımız21. CD'den balon yapan işsiz kardeşimiz22. Derin bir kişiliğe sahip olduğunu düşündüğümüz bacımız23. Burnunu matkapla karıştırarak sümük olayına noktayı koyan ağabeyimiz24. On paket bisküviyi tek seferde yutabilen arkadaşımız25. "Ben de yaparım" demekten geri kalmayan Bülent Serttaş