Yok artık: Eşini aldatan kadın kocasıyla beyzbol maçı izlerken yakalandı

Yok artık: Eşini aldatan kadın kocasıyla beyzbol maçı izlerken yakalandı
Yok artık: Eşini aldatan kadın kocasıyla beyzbol maçı izlerken yakalandı
Hayır başlıkta hata yapmadık; Atlanta'da bir kadın, kocasıyla gittiği beyzbol maçında 'görüştüğü' kişiyle mesajlaşırken arka sırada oturan şahin görüşlü iki genç kızı hesaba katmadı. Telefon ekranındaki mesajları okuyan genç kızlar, maç çıkışında her şeyden habersiz o adama bir not ulaştırıp, eşinin kendisini aldattığını haber verdi. İki genç aldatılan adamı haberdar ettikleri için bu ara sosyal medyada tebrikleri kabul etmekle meşguller.

Dolmuşta, vapurda ya da bir başka yerde, yanınızda oturan kişinin telefon ekranına gözünüzün ‘yanlışlıkla’ takıldığı o anı eminiz hatırlıyorsunuz. Kötü niyetten ya da dikizleme isteğinden değil; ilginizin dağıldığı o an, parlak ışıklarıyla yanıp sönen o kocaman ekrandan insanın gözlerini bir an bile olsun takılmadan çekebilmesi zor zira. Amerika’da yaşayan Delena ve Bryne isimli iki genç kız da, gittikleri beyzbol maçında önlerinde kocasıyla maç izleyen kadının telefon ekranına muhtemelen bu yüzden bakıyorlardı. Ta ki kadının bir başka adamla konuştuğunu fark edene dek…

Kız kardeşlerin geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarda kadının bir başka adamla samimi mesajlaşmaları açıkça görünüyor. İki genç kız aynı zamanda, Atlanta Braves ve Los Angeles Dodgers arasındaki maç boyunca kadının eşinin de orada olduğunu gördüklerinden, kadının eşini aldattığını anladıklarını söylediler.

 

 

Huffington Post’ta yer alan habere göre, paylaşılan fotoğrafların birinde kadının sevgilisine, ‘Yerde çıplak uzanıyor olacağım…’ ve ‘Mark Allen, seni seviyorum’ yazdığı açıkça görülüyor. Bu mesajların gönderildiği kişi de telefona, Amerika’da oldukça yaygın bir kadın ismi olan ‘Nancy…’ adıyla kaydedilmiş.

Bunun da internette dolaşan asılsız bir dedikodu olabileceğine dair fikirler olsa da, olay tüm dünyada ve sosyal medyada oldukça ses getirmiş.

Durumu bir şekilde kadının eşine söylemeyi kafasına koymuş olan genç kızlar, takımın fikstürü olduğu görünen bir kağıda, ‘Eşin seni aldatıyor. Nancy’den gelen mesajlara bak. Aslında ismi Mark Allen olan biri.’ Yazmışlar. Nota ayrıca eğer mesajlar silinmiş olursa diye yollayacakları fotoğrafları gönderebilmek için kendi telefon numaralarını eklemişler. Sonunda da, ‘Üzgünüm, bilmen gerekir diye düşündüm.’ Diye yazmışlar.

Maç bitiminde notu adama veren kızlar, adamın mesajı aldığını, onlara ‘tamamdır’ minvaline gelen bir el işareti yaptığını ve oradan ayrıldığını söylemişler. Daha sonra adamdan fotoğrafları isteyen bir mesaj gelmiş.

Metro.co.uk’a yaptıkları açıklamada bu konuşmadan sonra adamın tekrar iletişime geçmediğini söylemiş genç kızlar. ‘Aslında sormak isterim fakat bana düşmez diye düşünüyorum’ diye de eklemiş kardeşlerden biri.

Delena ve Bryne’in yaptığını doğru bulan kişiler kendilerine sosyal medyadan ulaşıp bu hareketlerini oldukça cesur bulduklarını söylemiş. Tabii onlara kendi işlerini bakmaları, iki kişinin arasına girmemeleri gerektiğini söyleyenler de olmuş.