Youtube fenomeni polisaj makinasıyla tıraş oldu!

Youtube fenomeni polisaj makinasıyla tıraş oldu!
Youtube fenomeni polisaj makinasıyla tıraş oldu!
Youtube fenomenleri çektikleri videolarla daha önce deneyimlenmemiş farklı şeyleri tecrübe ederek ufkumuzu açmaya devam ediyor. Bugün yayınlanan bir video şimdiden yüzbinlerce kişi tarafından izlendi ve videoda akıl almaz tıraş yöntemleri sergilendi!

RADİKAL - Öncelikle bu yazıda göreceklerinizi keisnlikle kendiniz ya da bir başkası üzerinde denemeyin sonuçları çok ağır olabilir! Bu uyarıyı yaptıktan sonra sizin için kendisini tehlikeden tehlikeye atan bir sosyal medya fenomeniyle tanıştıralım:

Mehdi Sadaghdar, AVD'nin en çılgın Youtube fenomenlerinden. ElectroBoom adlı hesabından paylaştığı videolarda daha önce kimsenin aklına gelmeyen, gelse bile kimsenin uygulamak istemediği tehlikeli şeyleri deneyerek takipçilerinin ufkunu açıyor. Sadaghdar en son videosunda akla hayale gelmeyecek tıraş olma yöntemlerini uygulayarak neler yaşanabileceğini gözler önüne serdi!

1. Bıçak

Çılgın fenomen ilk önce benzerini filmlerde gördüğümüz bir sahneyi tecrübe etmek istedi ve tıraş için bıçak kullanmaya çalıştı. Başarılı olamayınca

2. Maket bıçağı

Sadaghdar ikinci etapta bir maket bıçağıyla şansını denedi ancak sonuç değişmedi, yaralanmamak için bu sevdadan da vazgeçti.

3. Kaşık

Hızını alamayan Sadaghdar bir kaşığın ucunu keskinleştirip tıraş olmayı düşündü. Ancak kaşığı keskinleştirmek için polisaj makinasının ucuna taktığı bileyden kıvılcımlar yüzünden lavabosunda yangın çıktı!

4. Ağda

Kaşık sevdası yüzünden çıkan yangından ucuz kurtulan çılgın fenomen bu sefer de kadınlar arasında popüler bir yönteme başvurdu ve şansını ağda ile denedi!

Ancak bıyıkları çok sert olduğu için ağdanın ucuna ağırlık bağlayarak sökmek zorunda kaldı ve hem ayağına düşen ağırlık yüzünden sakatlandı hem de dudağı yaralandı!

5. Polisaj makinası

Sadaghdar kaşıkta başarısız sonuç veren polisaj makinasını bu sefer doğrudan bıyıklarına tuttu ancak yüzünün büyük zarar göreceğinden korktuğu için son danda vazgeçti.

Onun yerine polisaj makinasını bacaklarında denemeye karar verdi. Ancak makina tıraş etmek yerine bacaklarında yaralar oluşturdu.

6. Ateş

Sadaghdar son olarak doğrudan bıyıklarına ateş tutmak istedi ancak yüzüne döktüğü kolonya yüzünden bir anda alevler içerisinde kaldı.

İşin ilginci yüzü alev topuna dönmesine rağmen ateş de Sadaghdar'ın bıyıklarının varlığına bir son veremedi!

7. Tıraş bıçağı

Birbirinden tehlikeli yolları denedikten sonra çılgın fenomen, yüzü alev topuna dönünce aklı başına geldi ve sonunda doğru yolu buldu. Erkekler için gelmiş geçmiş en başarılı tıraş olma yönteminin klasik tıraş bıçağı olduğuna karar verdi.