Ardeşen Gençlikspor'dan Vali Yazıcı'ya ziyaret

Ardeşen Gençlikspor'dan  Vali Yazıcı'ya ziyaret
Ardeşen Gençlikspor'dan  Vali Yazıcı'ya ziyaret
- Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası'nı kazanan Ardeşen Gençlikspor Kulübü yöneticileri ve sporcuları Vali Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti

RİZE (AA) - Rize Valisi Ersin Yazıcı, Hentbol Kadınlar Türkiye Kupası'nı kazanan Ardeşen Gençlikspor Kulübü yöneticileri ve sporcularını, makamında kabul etti.

Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Onursal Başkan Dursun Yaşaroğlu, As Başkan Şaban Ali Biberoğlu ve sporcular, Yazıcı'yı makamında ziyaret etti.

Yazıcı, ziyarette yaptığı konuşmada, Ardeşen GSK'da taraftar, yönetim ve oyuncuların tek yürek olduğunu, bunu ilerleterek daha iyi durumlara geleceklerini söyledi.

Rize'nin birçok alanda elde ettiği başarıları spor müsabakalarında da sürdürdüğünü ifade eden Yazıcı, "Teknik ekibimize, sporcularımıza, taraftarlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bundan sonra çok güzel şeyler olacak. Şampiyonluk güzel bir duygu. Bu takım her şeyin en güzelini hak ediyor. İnancım o dur ki, başarınız bununla sınırlı kalmayacak. Valilik olarak her zaman yanınızdayız. Bu başarılar azmin ve inancın birer zaferidir."dedi.

Sporcular, ziyaretin ardından Vali Yazıcı ile fotoğraf çektirdi.