Pazar Kaymakamı Aslan'ın incelemeleri

Pazar Kaymakamı Aslan'ın incelemeleri
Pazar Kaymakamı Aslan'ın incelemeleri
RİZE (AA) - Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, köylere yaptığı ziyaretler kapsamında Ortaırmak köyünde incelemelerde bulundu.Kaymakam Aslan'a,...

RİZE (AA) - Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, köylere yaptığı ziyaretler kapsamında Ortaırmak köyünde incelemelerde bulundu.

Kaymakam Aslan'a, incelemelerinde Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü Ömer Hocaoğlu, İlçe Özel İdare Müdürü Mustafa İmamoğlu, İl Özel İdaresi Pazar Şantiye Şefi Halim Erkan ve köy muhtarı Mehmet Mert eşlik etti.

Vatandaşların taleplerini yerinde inceleyen Kaymakam Aslan, vatandaşların haklı taleplerinde idare olarak her zaman hizmet için koşturacaklarını ifade ederek, "Köylerde sorunlarımız asgari seviyelere indirildi. Bugün köyünüzde vatandaşlarımızın aralarında ortaya çıkan niza nedeniyle buradayız. Köyde, mahallede birbirimize muhtaç olarak yaşıyoruz. Atasözünde de söylendiği gibi komşu komşunun külüne muhtaçtır. Aranıza sorunları koyduğunuz yakın komşunuzun evde başına bir hal geldiğinde ilk yardıma koşacak kişi olduğunu unutmadan hareket edip sorunları kendimiz anlayışla, yardımlaşmayla aşalım" diye konuştu.


  ETİKETLER:

  Kaymakam

  ,

  Bugün

  ,

  Pazar

  ,

  Köy

  ,

  ilçe

  ,

  komşu

  ,

  zaman

  ,

  hizmet

  ,

  Aslan