Ak Parti Sapanca İlçe Başkanlığı'nda görev dağılımı yapıldı

Ak Parti Sapanca İlçe Başkanlığı'nda görev dağılımı yapıldı
Ak Parti Sapanca İlçe Başkanlığı'nda görev dağılımı yapıldı
SAKARYA (AA) - AK Parti Sapanca İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'nde yeniden başkan seçilen Nazmi Bostancı, icra kurulunu belirledi.Bostancı,...

SAKARYA (AA) - AK  Parti  Sapanca  İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi'nde yeniden başkan seçilen Nazmi Bostancı, icra kurulunu belirledi.

Bostancı, düzenlediği toplantıda, yenilenen icra ve yönetim kurulu ile 2023 vizyonunu en üst seviyeye taşıyacaklarını belirtti.

Çalışmalarına hız kesmeden devam edeceklerini vurgulayan Bostancı, "Geçmiş dönemde yönetimde olan dava arkadaşlarımızla güzel hizmetlere imza attık. Yenilenen kadromuzla da çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. Yeni yönetimin partimize, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diler, dava arkadaşlarıma başarılar dilerim" dedi.

İcra kurulu, Nazmi Bostancı, Osman Şükrü Memi, İsmail Alcan, Yunus Gümüşel, Fuat Kovar, Ferit Vuraloğlu, Musa Bostancı, Belgin Dal, Serkan Akay, Dilek Dönmez, Göksel Yücel, Necdet Serdar, Ali Uğur Belat ve Çetin Emil, yönetim kurulu ise  Fatih Şahin, Yılmaz Yılmazer, Sedat Balkaya, Adem Gündoğdu, Yılmaz Şahin,  Şahset Gülmez ile Recep Kolaşali'den oluştu.