AK Parti Söğütlü İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi

AK Parti Söğütlü İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi
AK Parti Söğütlü İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi
SAKARYA (AA) - AK Parti Söğütlü İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yapıldı.TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Nazar...

SAKARYA (AA) - AK  Parti Söğütlü İlçe Başkanlığı 5. Olağan Kongresi yapıldı.

TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Ayhan Sefer Üstün, Nazar Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen kongrede, yeni   Türkiye 'yi inşa ettiklerini belirtti.

Son 10 yılda kurulan organize sanayi bölgelerinin fabrikalara yetmediğini ve bunun için ikincilerinin kurulmaya başlandığını ifade eden Üstün, "Karasu Limanı, Karasu demiryolları mutlaka bitecek. Muhalefet partililerinin kahvede konuştuğu gibi olmadığını önümüzdeki günlerde hep birlikte göreceğiz" dedi.

Üstün, AK Parti'nin birlik, beraberlik ve kardeşlik partisi olduğunu ve bu birliktelikten dolayı 10 yıldır her seçimlerde oylarını artırarak iktidara geldiklerini vurguladı.

AK Parti İl Başkanı Recep Uncuoğlu da partisinin gücünün birlik ve beraberlikten geldiğini ifade ederek, "AK Parti, büyük bir partidir. Hepimizin görev alacağı yerler vardır. Bu birlik ve beraberliğimizi bozmayalım" diye konuştu.

Tek listeyle gidilen kongrede, delegelerin oyunun tamamını alan Adem Fidan güven tazeledi.

Kongreye Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Fevzi Kılıç, Söğütlü Belediye Başkanı Hüseyin Genç, partinin diğer ilçe başkanları, siyasi ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri ile delegeler katıldı.