Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, muhtarlarla bir araya geldi

Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, muhtarlarla bir araya geldi
Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu, muhtarlarla bir araya geldi
SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kaynarca ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi. Toçoğlu, Kaynarca Kültür...

SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Kaynarca ilçesindeki muhtarlarla bir araya geldi. 

Toçoğlu, Kaynarca Kültür Merkezi'nde bir restoranda düzenlenen toplantıda, çözüm odaklı hareket ettiklerini belirtti.

Kaynarca İçmesuyu İsale Hattı ile Sapanca Gölü'nün suyunu, Kaynarca'ya ulaştıran 8 milyon liralık yatırımı hayata geçirdiklerini aktaran Toçoğlu, şunları söyledi:

"İlçemize 23 kilometrelik içme suyu hattı döşedik. Ayrıca geçtiğimiz günlerde faaliyete aldığımız 1 milyon liralık Bakırlı İçmesuyu Deposu ile Kaynarca bölgemizi de ilgilendiren 7,5 kilometrelik hat ve içme suyu deposu inşa edildi. 15 mahallenin daha içme suyu sorunu çözüme kavuştu. Sakarya'nın güneyinden, kuzeyine içme suyunda sıfır sorun hedefiyle çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz."

Toçoğlu, Kaynarca'nın her zaman yanlarında olduğunu vurgulayarak, "Biz işimizi ciddi bir şekilde takip ediyoruz. Kaynarca her zaman bizim yanımızda oldu. 7 Haziran seçimlerinden sonra ülkemizde bozulan istikrarı sağlamak için desteklerini istiyoruz. İstikrarımız sürdüğü sürece, her mahallenin en uç köşesine hizmet götürmeye devam edeceğiz" ifadesini kullandı.