Erenler Belediye Meclisi toplandı

Erenler Belediye Meclisi toplandı
Erenler Belediye Meclisi toplandı
SAKARYA (AA) - Erenler Belediye Meclisi toplandı.Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda, 2014 yılına ait denetim komisyon raporu hakkında...

SAKARYA (AA) - Erenler Belediye  Meclisi toplandı.

Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen toplantıda, 2014 yılına ait denetim komisyon raporu hakkında Denetim Komisyonu Başkan Vekili İsa Yenioğlu tarafından bilgi verildi. 

Daha sonra komisyon üyelikleri seçimleri yapıldı.

Buna göre, encümen üyeliğine Arif Akyol ve Belgin Demirağ, Plan ve Bütçe Komisyonu üyeliğine, Hanefi Kara, Alaattin Toy, Semiha Bafralıoğlu, Arslan Demir, Ali Kıran seçilirken, İmar Komisyonu üyeliğine ise Necmettin Kırık, Ramazan Tezgel, Rüstem Yazar , Mustafa Sarı ve Ahmet Hacı Eyüpoğlu seçildi.

Ayrıca, 2014 yılı faaliyet raporu meclis üyelerine sunuldu.

Belediye Başkanı Cavit Öztürk, toplantıda yaptığı konuşmada, Küpçüler'deki prefabrike ilköğretim okulu ile ilgili hayırlı bir haber aldıklarını söyledi.

Kalıcı bir okul yapmak için mücadele ettiklerini belirten Öztürk, "Vali Mustafa Büyük İmam Hatip Okulu Projesi'ninin bir benzeri uygulanmak isteniyor. Bizden de Büyükşehir Belediye Meclisi'ne yetki verilmesi isteniyor. Kamulaştırılması adına bizim de ciddi uğraşlarımız ve katkılarımız oldu" diye konuştu.