Erenler Belediyesine ziyaret

Erenler Belediyesine ziyaret
Erenler Belediyesine ziyaret
SAKARYA (AA) - Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüsnü Kaptan, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti.Öztürk,...

SAKARYA (AA) - Eskişehir Odunpazarı Belediyesi Başkan Yardımcısı Hüsnü Kaptan, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk'ü makamında ziyaret etti.

Öztürk, burada yaptığı konuşmada, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Kaptan ise Erenler Belediyesince yürütülen Kentsel Dönüşüm Projesi hakkında bilgi almak için geldiklerini belirterek, Öztürk'ü çalışmalarından dolayı tebrik etti.

Daha sonra kentsel dönüşüm firması Genel Müdürü Bener Karagedikli tarafından projeyle ilgili sunum yapıldı.

Erenler Belediyesi Başkan Yardımcısı Muhammet Kıratlı, Kentsel Dönüşüm Projesi'ni çok önemsediklerini vurgulayarak, şunları söyledi:

 "Erenler yıllarca ilçenin girişindeki çarpık yapılaşmayla konuşuldu. Bugün ise dev projelerle anılıyor. Belediyemiz tarafından başlatılan Türkiye 'ye model olacak 666 dönüm devasa Kentsel Dönüşüm Projesi'nin birinci etap birinci kısım ihalesini gerçekleştirdik ve dönüşüm için geri sayım başladı. Bizim amacımız hak sahiplerini mağdur etmeden yap-yık modelini uygulayarak, bölgenin refahı ve gelişmesini tamamlamak."