Ferizli Belediyesinden geri dönüşüm projesine destek

Ferizli Belediyesinden geri dönüşüm projesine destek
Ferizli Belediyesinden geri dönüşüm projesine destek
SAKARYA (AA) - Ferizli Belediyesinin, Ferizli Engelliler Birlik Beraberlik Derneğince başlatılan "Pet şişe Geri Dönüşüm Projesi"ne destek verdiği...

SAKARYA (AA) - Ferizli Belediyesinin, Ferizli Engelliler Birlik Beraberlik Derneğince başlatılan "Pet şişe Geri Dönüşüm Projesi"ne destek verdiği bildirildi.

Ferizli Belediye Başkanı Ahmet Soğuk, AA muhabirine yaptığı açıklamada, derneğinin geri dönüşüm kampanyasına destek vererek pet şişelerin bitirilebilmesi için ilçenin belli yerlerine toplama üniteleri yerleştireceklerini söyledi. 

Belediye olarak  sivil toplum örgütlerinin hazırladıkları yaşam projelerine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını anlatan Soğuk, "İlçemizdeki engelli derneğince hazırlanan projeyi olumlu bulduk ve elimizden gelen desteği verdik. Sivil toplum kuruluşlarından benzer yaşam projelerini bekliyoruz" diye konuştu. 

Ferizli Engelliler Birlik Beraberlik Derneği Başkanı Ahmet Uckesen de hedeflerinin engellilerin yaşam alanlarını genişletmek olduğunu, bu konuda kurumlarla işbirliklerine devam edeceklerini kaydetti.