Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SAKARYA (AA) - AK Parti Sakarya Milletvekili ve Milletvekili adayı Recep Uncuoğlu, Sakarya Eczane Teknisyenleri Derneğini ziyaret etti.Sakarya Eczane...

SAKARYA (AA) - AK  Parti Sakarya Milletvekili ve Milletvekili adayı Recep Uncuoğlu, Sakarya Eczane Teknisyenleri Derneğini ziyaret etti.

Sakarya Eczane Teknisyenleri Derneği Başkanı Zeki Kurt'u ziyaret eden Uncuoğlu, çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kurt, 500'ü aşkın üyeleri bulunduğunu ve üyelerinin en büyük sıkıntılarından birinin Cumartesi günleri çalışmak olduğunu belirterek, "Günlük 8 saat çalışmamız gerekirken 11 saat çalışılmasıdır. Bu konuda Sağlık Bakanlığı'na ve diğer ilgili kurumlara resmi olarak başvurmamıza rağmen, Cumartesi ve diğer çalışma saatlerimizde değişim olmamıştır. Bu konuların çözülmesi için destek bekliyoruz" diye konuştu.

Uncuoğlu da sivil toplum örgütlerinin isteklerini her zaman dikkate alıp konuyla ilgili kurumlarla görüşüp çözülmesi için takipçi olduklarını söyledi.

1 Kasım seçimlerinde ülkenin geleceği ve istikrarın devam etmesi için sivil toplum örgütlerinden de destek beklediklerini dile getirerek, "Burada önemli olan ülkemizin çocuklarımızın sanayicilerimizin esnaflarımızın geleceğidir. Huzurlu bir ülke yaratmanın gayretinde hep birlikte olmalıyız" dedi.