Geyve'de altyapı çalışmaları

Geyve'de altyapı çalışmaları
Geyve'de altyapı çalışmaları
- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu: - "İlçemizde yaklaşık maliyeti 35 milyon lira olan altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda projelendirilen 125 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu hattının yaklaşık 100 kilometresi tamamlandı"

SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, "İlçemizde yaklaşık maliyeti 35 milyon lira olan altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda projelendirilen 125 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu hattının yaklaşık 100 kilometresi tamamlandı" dedi. 

Toçoğlu, Geyve ilçesindeki altyapı çalışmalarına ilişkin gazetecilere yaptığı açıklamada, Alifuatpaşa bölgesine atık su arıtma tesisi İnşa edileceğini söyledi.

"İlçemizde yürüttüğümüz altyapı çalışmaları kapsamında Geyve-Pamukova-Alifuatpaşa ortak atık su arıtma tesisine kavuşacak" diyen Toçoğlu, "Yeni oluşturulan hatlarla bu tesise taşınacak atık su, arıtılıp tekrar doğal ortama bırakılacak. Çevrenin korunması adına çok önemli bir yatırım hayata geçirilmiş olacak" ifadesini kullandı.

Altyapı çalışmalarına gösterilen duyarlılıktan dolayı vatandaşlara teşekkür eden Toçoğlu, "İlçemizin geleceği adına çok önemli altyapı çalışmaları hayata geçiriliyor. Bu kapsamda yürütülen çalışmalarımıza bölgede yaşayan vatandaşlarımızın gösterdiği duyarlılıktan dolayı çok teşekkür ediyoruz. Geyvemiz ve ilçelerimiz için güce gündüz çalışıyoruz. İnşallah bu birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek ilçelerimizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. İlçemizde yaklaşık maliyeti 35 milyon lira olan altyapı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda projelendirilen 125 kilometrelik kanalizasyon ve yağmur suyu hattının yaklaşık 100 kilometresi tamamlandı" şeklinde konuştu.