"Güzel Şehrim ve Skoda'm Fotoğraf Yarışması"

SAKARYA (AA) - Sakarya'da "Güzel Şehrim ve Skoda'm Fotoğraf Yarışması" düzenlenecek.Yarışmayla Skoda sahibi Sakaryalıların şehirlerini Türkiye'ye...

SAKARYA (AA) - Sakarya'da "Güzel Şehrim ve Skoda'm Fotoğraf Yarışması" düzenlenecek.

Yarışmayla Skoda sahibi Sakaryalıların şehirlerini  Türkiye 'ye tanıtması amaçlanıyor. Yarışmacılar, Sakarya'nın simgesi gördüğü yapıyı, mekanı veya doğal güzellikleri Skoda ile aynı karede fotoğraflayıp katılabilecek. Yarışmacıların fotoğraflarını "fotografyarismasi@skoda.com.tr" adresine  isim ve adres bilgisiyle göndermesi yeterli olacak. 

Fotoğraflar "www.facebook.com/SkodaTurkiye"de yayımlanıp burada oylanacak. 30 Kasım'a kadar katılınabilecek yarışmanın ilk etabında Sakarya ile diğer il birincileri belirlenecek ve ardından bu fotoğraflar Türkiye finalinde ilk üçe girmek için yarışacak.

Türkiye birincisi yarışmacı, 1 gece konaklamalı İstanbul gezisi kazanacak. Türkiye ikincisi yarışmacı tabletle ödüllendirilecek, üçüncüye ise fotoğraf makinesi hediye edilecek.

30 Kasım'a kadar gönderilen fotoğrafların "www.facebook.com/SkodaTurkiye" adresinden yayımlanması ve oylanması ise 7 Aralık'a kadar sürecek. Bu tarih sonunda en çok beğeni alan fotoğraflar il birincileri olarak açıklanacak, 15 Aralık'taki ikinci oylama sonucunda da Türkiye genelinde en çok beğeni toplayan ilk üç fotoğraf duyurulacak.

Yarışma için ayrıntılı bilgiye ve katılım şartlarına "www.skoda.com.tr, Facebook" adresinden ve Sakarya Skoda Yetkili Satıcısı Otokur Otomotiv 'den ulaşılabilecek.