Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu'na ziyaret

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu'na ziyaret
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Toçoğlu'na ziyaret
SAKARYA (AA) - Fenerbahçeliler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Zeki Bostancıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki...

SAKARYA (AA) - Fenerbahçeliler Derneği Sakarya Şubesi Başkanı Zeki Bostancıoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Toçoğlu, tesisleşmeye büyük önem verdiklerini belirterek, spora ve sporcuya yönelik yatırımlarının artarak devam edeceğini kaydetti.

Toçoğlu, geçen hafta Sakaryaspor'un 15 bin taraftar önünde mücadele ettiğini ifade ederek, "Takımımızın liderliği devam ediyor. Bunun yanı sıra, basketbol takımımız da ligdeki liderliğini koruyor. İnşallah BEKO Basketbol Ligi hedefine adım adım yaklaşıyoruz. Sezon sonunda tüm branşlarda, önemli başarılar kazanacağız. Buna yürekten inanıyoruz" diye konuştu.

Dernek Başkanı Bostancıoğlu da kentte sporun her branşında önemli bir istikrar ortamı sağlandığını vurgulayarak, "Sakarya'da sporun her alanında önemli bir istikrar yakalandı. Bu başarıların devam etmesini temenni ediyoruz" dedi.