Sakarya'da amatör futbol maçında arbede

Sakarya'da amatör futbol maçında arbede
Sakarya'da amatör futbol maçında arbede
- Sakarya 1. Amatör Küme'de mücadele eden iki takımın futbolcuları arasında kısa süreli arbede çıktı, olay anı amatör kamera tarafından kaydedildi - Kırmızı kartla oyun dışı kalan ev sahibi ekipten bir futbolcunun soyunma odasından bıçak aldığı iddia edildi

SAKARYA (AA) - Sakarya 1. Amatör Küme'de mücadele eden Kuzulukspor ile Pazarköy Eğitimspor'un futbolcuları arasında kısa süreli arbede çıktı, olay anı amatör kamera tarafından görüntülendi.

B Grubu ekiplerinden Kuzulukspor ile Pazarköy Eğitimspor, Kuzuluk Stadı'nda karşılaştı. Maçın 80. dakikasında ev sahibi takımın futbolcusu H.S. ile misafir ekipten Y.A, kırmızı kartla oyun dışı kaldı. 

Bu sırada iki takım futbolcuları arasında kısa süreli arbede çıktı. H.S'nin, soyunma odasından bıçak aldığı öne sürüldü.

Misafir takımın oyuncusu Y.A, şikayetçi olunca jandarma ekipleri tutanak tuttu. Taraflar, daha sonra şikayetlerini geri aldı.

Olaylar nedeniyle bir süre ara verilen maçı ev sahibi Kuzulukspor 4-3 kazandı.

Bir taraftarın cep telefonuyla kaydettiği görüntüde iki takım oyuncuları arasında yaşanan kısa süreli arbede ile bir kişinin futbolcunun elindeki bıçağı alması yer alıyor.


  ETİKETLER:

  Oyun

  ,

  Kırmızı

  ,

  jandarma

  ,

  sakarya