Sakarya'da asfalt çalışmaları

Sakarya'da asfalt çalışmaları
Sakarya'da asfalt çalışmaları
SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından asfalt çalışmalarının sürdürüldüğü bildirildi. Fen İşleri...

SAKARYA (AA) - Sakarya Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından asfalt çalışmalarının sürdürüldüğü bildirildi. 

Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, yaptığı yazılı açıklamada, Taraklı'da 5 mahallenin grup yollarında, toplam 20 kilometrelik güzergahta çalışmaların sürdüğünü ve yenilenen arterlerde gerekli çevre düzenlemelerini de hayata geçireceklerini belirtti.

Geyve , Hendek, Karasu ve Kaynarca'nın ardından Taraklı'da da belirlenen güzergahlardaki asfaltlama çalışmalarının sonuna geldiklerini belirten Oktar, şunları kaydetti:

"Yoğun bir şekilde sürdürdüğümüz asfaltlama programımız Taraklı'da devam ediyor. İlçemizin aynı güzergahta olan mahallelerinde devam eden asfaltlama çalışmalarını kısa süre içerisinde tamamlayacak, arterlerimizi yeni yüzleriyle buluşturacağız. Taraklı'nın İç Dedeler, Dış Dedeler, Uğurlu, Kemaller ve Mahdumlar mahallelerinin bulunduğu güzergahtaki 20 kilometrelik yolda çalışmalarımız tüm hızıyla sürüyor. Yenilenen arterlerimizde gerekli çevre düzenlemelerini de hayata geçireceğiz. İnşallah çalışmalarımızı kısa süre içerisinde tamamlanacak. Taraklı'ya hayırlı olsun."


  ETİKETLER:

  çevre

  ,

  Büyükşehir

  ,

  sakarya

  ,

  Geyve