Sakarya'da kültür sanat etkinlikleri

Sakarya'da kültür sanat etkinlikleri
Sakarya'da kültür sanat etkinlikleri
SAKARYA (AA) - Sakarya'da klarnet sanatçısı Serkan Çağrı konser verdi.Sakarya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Kültür ve Sosyal...

SAKARYA (AA) - Sakarya'da klarnet sanatçısı Serkan Çağrı konser verdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri kapsamında, Çağrı'nın konser verdiği belirtildi.

Ziya Taşkent Konser Salonu'nda gerçekleştirilen konsere, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bildirilen açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

"Piyano, kanun, gitar ve bateriden oluşan orkestrası eşliğinde klarnetiyle sahne alan sanatçı, repertuvarında Türk pop müziği, Türk Halk müziği ve Karadeniz müziğinin sevilen parçalarına yer verdi. Konserin ardından Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanı İbrahim Aktürk, klarnet sanatçısı Serkan Çağrı'ya teşekkür ederek, günü anısına hediye takdim etti."

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çağrı, Sakaryalı sevenleriyle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti vurgulayarak, "İlk defa Sakarya'dayız.  Bu şehirde olmak çok güzel bir duygu. Bizi sizlerle buluşturan Sakarya Büyükşehir Belediyesi'ne teşekkür ediyorum" değerlendirmesinde bulundu.