Sakaryaspor'da liderlik coşkusu

Sakaryaspor'da liderlik coşkusu
Sakaryaspor'da liderlik coşkusu
- Kulüp Başkanı Aydın: - ''Şu an bulunduğumuz konumu iyi değerlendirirsek, ayaklarımızı yere sağlam basarsak şampiyon olarak bir üst lige çıkarız''

SAKARYA (AA) - Spor Toto 3 Lig 3'üncü grup takımlarından Sakaryaspor'da,  bu hafta deplasmanda Sandıklıspor alınan galibiyetle gelen liderliğin mutluluğu yaşanıyor.

Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın , AA muhabirine yaptığı açıklamada, takımın her geçen hafta daha iyi seviyeye geldiğini ve oyuncuların da uyum içinde mücadele ettiğini söyledi.

Ligde iyi yerlere geleceklerine inandıklarını ve gelinen noktanın da kendilerini yanıltmadığını belirten Aydın, ''Şu an bulunduğumuz konumu iyi değerlendirirsek, ayaklarımızı yere sağlam basarsak şampiyon olarak bir üst lige çıkarız'' dedi.

Aydın, önlerinde daha 23 maç olduğunu ve rehavete kapılıp, çalışma disiplininden uzaklaşılması halinde her şeyin değişebileceğini dile getirerek, "Ligin ilk 4 haftasında 3 puanımız vardı. Daha sonra galibiyet serisi başladı ve liderliğe kadar yükseldik. Geçen seneyle kıyasladığımda şu anki takım bana güven veriyor" diye konuştu.

 


  ETİKETLER:

  Aydın

  ,

  spor

  ,

  Galibiyet

  ,

  Lig

  ,

  maç

  ,

  şampiyon

  ,

  sakarya