25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Termal Turizm Festivali

25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Termal Turizm Festivali
25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Termal Turizm Festivali
SAMSUN (AA) - Havza ilçesinde bu yıl 26.'sı düzenlenen "25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Termal Turizm Festivali" fener alayı ile sona erdi.Havza Meslek...

SAMSUN (AA) - Havza ilçesinde bu yıl 26.'sı düzenlenen "25 Mayıs Atatürk 'ü Anma ve Termal Turizm Festivali" fener alayı ile sona erdi.

Havza Meslek Yüksekokulu öğrencilerinin taşıdığı fenerlerle oluşturduğu fener alayına Havza Kaymakamı Alper Tanrısever, Havza Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Murat Özdemir, Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, protokol üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Atatürk Evi önünden başlayan yürüyüş Mehmetçik Meydanı'nda  sona erdi.

Belediye Başkanı Murat İkiz bu yıl festivalin 4 gün sürdüğünü belirterek; "Festival komitesi olarak elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık. İnşallah halkımız memnun olmuştur. Önümüzdeki yıl da yine 25 Mayıs Atatürk'ü Anma ve Termal Turizm Festivalimizi en iyi şekilde kutlayacağız. Festivalimize emeği geçenlere ve bizleri yalnız bırakmayan Sayın Bakanımız Akif Çağatay Kılıç, Sayın Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ederim" dedi.

Havza Kaymakamı ve Kutlama Komitesi Başkanı Alper Tanrısever ise, "Fener alayımız ile festivalimiz sona erdi. Dolu dolu bir dört gün geçirdik. Uzaktan yakından ilçemize gelerek bizi yalnız bırakmayan ve festivalimize katkıda bulunanlara teşekkür ederim" die konuştu.