AA'nın "Yılın Fotoğrafı" oylaması

AA'nın "Yılın Fotoğrafı" oylaması
AA'nın "Yılın Fotoğrafı" oylaması
- Atakum Belediye Başkanı Taşçı, Anadolu Ajansı tarafından düzenlenen "yılın fotoğrafları" oylamasına katıldı

SAMSUN (AA) - Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Anadolu Ajansı tarafından düzenlenen "yılın fotoğrafları" oylamasına katılarak iki fotoğraf için oy kullandı.

AA'yı ziyaretinde, yarışma kapsamında fotoğrafları tek tek inceleyen Taşçı, " haber " kategorisinde Ashraf Amra'nın "Morglarda Ker Kalmayınca" isimli fotoğrafı ile "yaşam" kategorisinde Kerem Kocalar'ın "Annesinin Terk Ettiği Babun" isimli fotoğrafa oy verdi.

AA muhabirlerini tebrik eden Taşçı, söz konusu yarışma kapsamında oylamaya açılan fotoğrafların her birinin değerli ve anlamlı olduğunu belirtti.

- "Atakum cazibe merkezi olacak"

İshak Taşçı, Atakum'da önemli çalışmalara imza attıklarını belirterek, ilçenin nüfusunun 160 bin seviyesine ulaştığını, her vatandaşa eşit hizmet götürebilmek adına gece gündüz demeden çalıştıklarını söyledi.

İlçenin turizm yönünden önemine değinen Taşçı, şunları kaydetti:

" Türkiye 'de birçok ilden daha fazla nüfusa sahibiz. Aynı zamanda Türkiye'nin en uzun sahil bandı geçişinin önemli bir kısmı ilçemizden geçmekte. Bu, turizm açısından çok önemli. Ayrıca sadece deniz turizmi değil diğer turizm alanlarında da çeşitliliği artırmak için de girişimlerimiz var. Atakum'da yaşayan her vatandaşımızın başka bir yere gitmeden tüm işlerini halledebileceği bir ilçeye sahip olmak için çaba harcıyoruz. Çalışmalarımızla Atakum cazibe merkezi olacak."