AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Karaaslan:
- "Anayasa kitapçığının fırlatıldığı ülkeden, uzaya 4B uydusunun fırlatıldığı ülkeye geldik. Etrafındaki ülkelerin büyük sıkıntılar çektiği bir coğrafyada dimdik duran bir Türkiye. Bunu neye borçluyuz? Tabii ki 13 yıldır tek başına iktidar olan AK Parti'ye borçluyuz"

SAMSUN (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, "Anayasa kitapçığının fırlatıldığı ülkeden, uzaya 4B uydusunun fırlatıldığı ülkeye geldik. Etrafındaki ülkelerin büyük sıkıntılar çektiği bir coğrafyada dimdik duran bir Türkiye . Bunu neye borçluyuz. Tabii ki 13 yıldır tek başına iktidar olan AK Parti 'ye borçluyuz" dedi.

Terme ilçesinde belediyenin araç tanıtım törenine katılan Karaaslan, ardından Terme Engelliler Derneği'ni ziyaret etti. İlçedeki temasları kapsamında Terme Gençlik Merkezi'nde gençlerle buluşan Karaaslan, daha sonra ilçede faaliyet gösteren fındık fabrikalarını ziyaret ederek kadın çalışanlarla bir araya geldi.

Gündemi değerlendiren Karaaslan, seçimin önemine değinerek, 1 Kasım'ın Türkiye'nin geleceği için dönüm noktası olduğunu vurguladı.

Türkiye genelinde AK Parti'nin oylarının arttığını belirten Karaaslan, şöyle konuştu:

"Oy oranımız artıyor. Bizim hedefimiz tek başına iktidar olmak. Kalan sürede gece gündüz çalışmalıyız. İşimizden, ailemizden fedakarlık yapmalıyız. Türkiye sahip olduğu değerleri çok zor elde etmiş bir ülke. Dolayısıyla biz bunlara sıkı sıkıya bağlıyız. Bu kazanımları bırakmaya ya da yavaşlatmaya niyetimiz yok. Anayasa kitapçığının fırlatıldığı ülkeden, uzaya 4B uydusunun fırlatıldığı ülkeye geldik. Etrafındaki ülkelerin büyük sıkıntılar çektiği bir coğrafyada dimdik duran bir Türkiye. Bunu neye borçluyuz? Tabii ki 13 yıldır tek başına iktidar olan AK Parti'ye borçluyuz. Hayırlı bir niyetle yola çıktık. Rabbim mahcup etmez inşallah."

Karaaslan'a, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mazhar Bağlı, Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç ve teşkilat üyeleri de eşlik etti.