AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e ziyaret

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e ziyaret
AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel'e ziyaret
SAMSUN (AA) - AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş ve yönetim kurulu üyelerini makamında...

SAMSUN (AA) - AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 19 Mayıs Ziraat Odası Başkanı Bayram Konuş ve yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Göksel, çiftçilerin emeğini önemsediklerini dile getirdi.  

"Çiftçilerimiz, ülkemizin kalkınmasında, ekonomimizin büyümesinde, sofralarımıza ulaşan ekmeğin, meyvenin, sebzenin üretiminde alın teri dökerek yoğun emek sarf eden kesimlerin başında gelmektedir" diyen Göksel, şunları dile getirdi:

"Bize göre, geçimini topraktan sağlayan, topraktan aldığı ürüne değer katarak onu bizlere ulaştıran çiftçilerimizin emeği kutsaldır. Bu anlayış içinde iktidarımız ile birlikte tarım da dev düzenlemeler gerçekleştirildi. Tarım, sosyal bir alandan çok, iktisadi bir sektör olarak ele alındı. Bununla ilgili olarak temel kanunlar çıkarıldı. 2002 yılından itibaren her yıl artış gösteren destekle çiftçimizin her zaman yanında olduk. Bundan sonra da aynı şuurla çiftçilerimizin yanında olmaya, çiftçi kardeşlerimizi desteklemeye devam edeceğiz."

Konuş ise Göksel'e çalışmaları hakkında bilgi verdi.