AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç'tan bayram ziyareti

- Kılıç, AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığındaki bayramlaşma törenine katıldı

SAMSUN (AA) - Eski Gençlik ve Spor Bakanı, AK Parti Samsun Milletvekili Suat Kılıç, Kurban Bayramı dolayısıyla AK Parti Ayvacık İlçe Başkanlığındaki bayramlaşma törenine katıldı.

Törene, Kılıç'ın yanı sıra Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, AK Parti Ayvacık İlçe Başkanı Kadir Kızılkan, AK Parti İl Başkan Yardımcıları ve partililer katıldı.

Kılıç, bayramlaşmanın ardından yaptığı konuşmada, şunları kaydetti:

"Başta Ayvacık halkı olarak sizlerin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutluyorum. Kurban Bayramı'nı milletçe kaynaştığımız, mutluluk ve huzur dolduğumuz gün olarak yaşamaktayız. Ülkemiz olarak Kurban Bayramı'nı sevinçle yaşarken ne yazık ki komşumuz olan Müslüman devletlerinde, biz kurban kanı akıtırken oralar da oluk oluk insan kanı akıtılıyor ve sözüm ona Müslümanlar yine Müslümanları katlediyor. Nasıl ki PKK ülkemiz için bir tehdit ise IŞİD denilen örgüt de bizim için büyük bir tehdittir. Birlik ve beraberliğimizi güçlü tutarak her engel, tehdit ve zorlukları aştığımız gibi bu oluşumun da üstesinden geleceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle konuşmamı bitirirken tekrardan Mübarek Kurban Bayramınızı kutluyorum."