Çarşamba Muhtarlar Derneği'nde Veysel Oduncu dönemi

Çarşamba Muhtarlar Derneği'nde Veysel Oduncu dönemi
Çarşamba Muhtarlar Derneği'nde Veysel Oduncu dönemi
SAMSUN (AA) - Çarşamba Muhtarlar Derneği'ne yapılan genel kurulda Ustacalı Mahallesi muhtarı Veysel Oduncu başkan seçildi.Genel Kurulda konuşma...

SAMSUN (AA) - Çarşamba Muhtarlar Derneği'ne yapılan genel kurulda Ustacalı Mahallesi muhtarı Veysel Oduncu başkan  seçildi.

Genel Kurulda konuşma yapan Oduncu, daha önce Çarşamba'da iki muhtarlar derneği olduğunu kendilerinin bu dernekleri feshederek tek dernek çatısı altında buluşmaya karar verdiklerini söyledi.

Haziran ayında Çarşamba Mahalle Muhtarları Derneği'ni kurduklarını belirten Oduncu, "Geçtiğimiz hafta çoğunluğu sağlamamıza rağmen kongremizi bu haftaya ertelemiştik. Her zaman dediğimiz gibi tek çatı altında olmaya karar verdiğimiz için birlik içerisinde hareket edeceğiz. Diğer aday arkadaşımız da arayarak birlik içerisinde olacağımızı dile getirdi. Bugünden sonra başkan bizler değiliz, bizleri yönetim kurulu olarak seçen muhtar arkadaşlarımızdır. Bundan sonra tüm kararlarımızı birlikte alarak birlik içerisinde hareket edeceğiz. Kongremizin tüm muhtarlarımıza hayırlı olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

Yeni yönetim kurulu, Fatih Yavuz, Nejat Şahin, Emrullah Yurdakulu, Yaşar Uçar, Seyit Ahmet Sezgin, Celal Güler, Hamza Kazan ve Adem Dündar isimlerinden oluştu.