Çarşamba'da tarım toplantısı

Çarşamba'da tarım toplantısı
Çarşamba'da tarım toplantısı
SAMSUN (AA) - Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü 2015 yılı 3. Dönem Değerlendirme Toplantısı Çarşamba ilçesinde yapıldı.Toplantıya, Samsun...

SAMSUN (AA) - Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü 2015 yılı 3. Dönem Değerlendirme Toplantısı Çarşamba ilçesinde yapıldı.

Toplantıya, Samsun Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Kadir Güven ve ilçe müdürleri katıldı.

Güven, "Bu toplantımızı Çarşamba'da yapmamızın yanı sıra uzun uğraşlar sonucu yapılan yeni ilçe binamızda bu toplantımızı yapıyoruz. Gerçekten çok iyi bir bina olmuş. Ben İlçe Müdürümüz Osman Akman'ı da gayretlerinden ötürü kutluyorum" dedi.

Çarşamba Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Osman Akman ise "Bizim için gurur kaynağı olan ilçe hizmet binamızda bu toplantıyı yapma şansını verdiği için İl Müdürümüze teşekkür ediyoruz. Uzun uğraşlar sonucu ilçe hizmet binamıza kavuştuk. Beş yıldır burada hizmet yapıyorum. Eski hizmet binasının yerine yeni hizmet binamızı yaptık ve Çarşamba'nın hizmetine sunduk. Toplantımızın ilimiz ve ilçemizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar için hayırlı olmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından toplantıda ilçe müdürlüklerinde yapılan çalışmalar değerlendirilirken, 16 -20 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilecek Samsun Tarım, Hayvancılık ve Teknolojileri Fuarı'nda ilçe müdürlüklerinin gerçekleştireceği etkinlikler ve fuar stantları hakkında değerlendirmelerde bulunuldu.


  ETİKETLER:

  SAMSUN

  ,

  Tarım

  ,

  Tüyap

  ,

  Fuar

  ,

  Kongre

  ,

  ilçe

  ,

  gıda

  ,

  eylül

  ,

  hizmet

  ,

  BİNA

  ,

  2015

  ,

  çarşamba