Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
SAMSUN (AA) - CHP Samsun Milletvekili adayı Şaban Sevinç, CHP Bafra İlçe Teşkilatını ziyaret etti.Sevinç, ziyarette, CHP Genel Başkanı Kemal...

SAMSUN (AA) - CHP Samsun Milletvekili adayı Şaban Sevinç, CHP Bafra İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Sevinç, ziyarette, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 'nun Bafra mitingini değerlendirdi.

"CHP`nin Bafra'da 30 yılın en büyük mitingi yapılmıştır" diyen Sevinç, şunları dile getirdi:

"Yaptığımız miting ve Genel Başkanımız Kılıçdaroğlu`nun ziyareti hakikaten çok muhteşem oldu. Miting sonrası dönüş yolunda Genel Başkanımız sizlere takdirlerini iletti. Başta Sayın Başkanımız Nihat Oktay ve yönetim kurulundaki arkadaşlarımız olmak üzere, CHP Bafra Örgütüne teşekkürlerini iletti. Bu başarı hepimizin başarısıdır. Gerçek anlamda miting sonrası benim telefonlarım susmadı. Bizim partimizden olmayan Bafra`nın önde gelen eski siyasetçileri bu yorumları yaptılar ve takdirlerini iletip 'siz bu seçimi aldınız' diyorlar" dedi.

Yerel seçimlerde de Bafra Belediye Başkanlığını CHP'nin alacağını söyleyen Şaban Kılıç, "1 Kasım seçimlerinde sizlerin destekleri ve gayretleri ile Allah'ın izni ile iktidar olacağız. Bafra bizler için çok önemli ilçelerden biri, ileriki zamanlarda yapılacak olan yerel seçimlerde ise Bafra Belediyesini de Cumhuriyet Halk Partisi kazanacaktır" ifadesinde bulundu.

Şaban Sevinç'e Bafra ziyaretinde, gazeteci Uğur Dündar eşlik etti.