Samsun Cumhuriyet Meydanı estetik görünüme kavuşacak

Samsun Cumhuriyet Meydanı estetik görünüme kavuşacak
Samsun Cumhuriyet Meydanı estetik görünüme kavuşacak
- Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Albayrak: "Samsun'un merkezi olan meydanımız daha da modern bir hale gelecek"

  SAMSUN (AA) -  Samsun Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Zennube Albayrak, "Samsun'un merkezi olan meydanımız daha da modern bir hale gelecek" dedi.

Albayrak, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İstiklal Caddesi üzerinde gerçekleştirdikleri Çiftlik Cadde AVM Projesini farklı bir konsepte Cumhuriyet Meydanı'nda uygulayacaklarını söyledi.

Çiftlik Cadde AVM Projesi'nin yüzde 75'inin tamamlandığı hatırlatan Albayrak, "Belediyemizin önemli projelerinden birisi olan Cadde AVM Projesi ile şehrimiz yeni ve modern bir görüntüye kavuştu. Bunun dışında ikinci bir projemiz var. O da Cumhuriyet Meydanı. Burada da aynı uygulamayı yapacağız ama farklı bir konseptte yapacağız. Ödeme kolaylıkları Cadde AVM'de olduğu gibi burada da sağlanacak. Kent Estetik Kurulu olarak bunun kararı alındı. Onun da ihalesine başlayacağız. Samsun'un merkezi olan meydanımız daha da modern bir hale gelecek" diye konuştu.