Vezirköprü İcra Dairesi Müdürü Dal'a veda yemeği

Vezirköprü İcra Dairesi Müdürü Dal'a veda yemeği
Vezirköprü İcra Dairesi Müdürü Dal'a veda yemeği
SAMSUN (AA) - Vezirköprü İcra Dairesi Müdürü Hasan Dal'ın, Keşan İcra Dairesi'ne Müdür olarak tayininin çıkması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.Bir...

SAMSUN (AA) - Vezirköprü İcra Dairesi Müdürü Hasan Dal'ın, Keşan İcra Dairesi'ne Müdür olarak tayininin çıkması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.

Bir restoranda düzenlenen veda yemeğine, Asliye Hukuk Mahkemesi Hakimi Muhammed Hamza Akbaş, Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Selahattin Buluğtekin, Adli Yargı Adalet Komisyonu Yazı İşleri Müdürü Tülin Yılmaz, İcra Müdür Yardımcıları Selçuk Vanlı, Gülşen Irkılata, İdari İşler Müdürü Mustafa Çakır, Sulh Hukuk Mahkemesi Yazı İşleri Müdürü Nuran Zehra Kuzubaş, Denetim Serbestlik Şube Müdürü Ramazan Kurtça, adliye personeli ve avukatlar eşleriyle katıldı.

Adliye personeli tarafından alınan hediyeler İcra Dairesi Müdürü Hasan Dal'a  takdim edildi.

Dal, "Vezirköprü'de görev yaptığım süre boyunca tüm adliye personeli arkadaşlarımı ve vatandaşları kırmadan çalışmaya özen gösterdim. Vezirköprü'de unutamayacağım hatıralarım ve dostlarım oldu. Her şey için teşekkür ederim. Hepiniz hakkınızı helal edin, Allah'a emanet olun" dedi.