Vezirköprü Tapu Müdürlüğünde veda yemeği

Vezirköprü Tapu Müdürlüğünde veda yemeği
Vezirköprü Tapu Müdürlüğünde veda yemeği
SAMSUN (AA) - Vezirköprü Tapu Müdür Yardımcısı Ercan Sarıyar'ın tayini çıktığı için veda yemeği verildi.Ordu ili merkez Altınordu ilçesi Tapu Müdür...

SAMSUN (AA) - Vezirköprü Tapu Müdür Yardımcısı Ercan Sarıyar'ın tayini çıktığı için veda yemeği verildi.

Ordu ili merkez Altınordu ilçesi Tapu Müdür Yardımcısı olarak tayini çıkan Sarıyar'ın veda yemeğine Tapu Müdürü Metin Gökçe, Kaymakamlık ve Tapu Müdürlüğü personeli katıldı.

Gökçe, yaptığı konuşmada, "Ercan Bey, her zaman ılımlı ve bütün çalışma arkadaşlarıyla iyi geçinen ve her daim bizleri pozitif düşünmeye sevk eden birisi oldu. Gideceği yerde kendisine başarılar diliyorum" dedi.

Müdür Yardımcısı Sarıyar ise "Buraya ilk geldiğimde bir amcaya Kaymakamlık binasını sormuştum. Bana 'hangisini soruyorsun' deyince koca bir ilçeye geldim sandım. Kocaman bir yer olmasa da, kocaman yürekli insanların arasına geldiğimi şimdi daha iyi anlıyorum. Şunu unutmayın ki gittiğim yerde kapım sizlere her zaman açık. Artık Ordu'da da bir eviniz olduğunu unutmayın" diye konuştu.

Duygusal anların yaşandığı konuşmaların ardından Sarıyar'a plaket, eşi Bilge Sarıyar'a da çiçek takdim edildi. Yemeğin ardından hatıra fotoğrafı çektirildi.


  ETİKETLER:

  SAMSUN

  ,

  Çiçek

  ,

  zaman

  ,

  kaymakamlık