19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı
ŞANLIURFA (AA) - 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolaysıyla Siverek, Viranşehir ve Akçakale ilçelerinde tören düzenlendi.Siverek...

ŞANLIURFA (AA) - 19 Mayıs  Atatürk 'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolaysıyla Siverek, Viranşehir ve Akçakale ilçelerinde tören düzenlendi.

Siverek ilçesinde Kanlıkuyu Parkında başlayan ve Milli Eğitim Müdürü Ferit Karaoğlu, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mehmet Sergi, Halk Eğitimi Merkezi Vekili Ferit Akçalı ve bisikletli grubun katıldığı Gençlik Yürüyüşü, davul zurna eşliğinde Cumhuriyet Meydanı'nda son buldu.

Atatürk Anıtı'na çelenk bırakılmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunduğu tören, halk oyunları gösterisiyle sona erdi.

-Viranşehir

Hükümet Konağında düzenlenen törende, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Enver Alay'ın Atatürk anıtına çelenk koydı.

Saygı duruşunun ardından İstiklal Marşı'nın okunduğu törene Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Haşim Yıldız, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. İlhan Erkan, kurum amirleri, gaziler ve öğretmenler katıldı.

-Akçakale

Hükümet Konağı önünde düzenlenen törende, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Mehmet Emin Önhan, Atatürk anıtına çelenk bıraktı. 

Milli Eğitim Müdürü Halil Tekyıldız'ın katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından tamamlandı.