AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati:
- "13 yıla yakın süredir hizmet eden biziz, laf üreten onlar, inşa eden biziz yıkan onlar"

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Nebati, "13 yıla yakın süredir hizmet eden biziz, laf üreten onlar, inşa eden biziz yıkan onlar" dedi.

Nebati, AK Parti Karaköprü seçim bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, seçim heyecanının yavaş yavaş artmaya başladığını söyledi.

Siyasetçinin en önemli ihtiyacının teşekkür olduğunu vurgulayan Nebati, teşkilat mensuplarının ve vatandaşların kendilerine büyük destek verdiğini ifade etti.

Nebati, Türkiye genelinde AK Parti seçmenlerinin yoğun bir şekilde teşkilatına destek verdiğini belirterek, seçmenlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek için bütün milletvekili adayları ve parti teşkilatı üyeleriyle gayret gösterdiklerini anlattı.

AK Parti'nin Türkiye'de 13 yıldır iktidarda olduğunu hatırlatan Nebati, "13 yıla yakın süredir hizmet eden biziz, laf üreten onlar, inşa eden biziz yıkan onlar, yeni temeller atan, binayı yapan, içini döşeyen ve her türlü ihtiyacı karşılayan biziz" diye konuştu.

Nebati, partisinin ilelebet Türkiye'nin hizmetinde olacağını vurgulayarak, şöyle devam etti

"İkinci yarı başlıyor, çünkü maç 3 Kasım'da başladı. Birinci yarıyı bitirdik, ikinci yarıyı da bitiriyoruz sonra büyük maça başlayacağız finalimiz yok ilelebet hizmetkar olacağız. Biz ikinci maça, 2023'te 25 bin dolar seviyesinde ulaşmış kişi başı gelir ve 500 milyar dolarlık ihracatıyla 2 trilyonluk milli gelire ulaşmış bir Türkiye ile ulaşacağız. 2023'te başlayacağımız ikinci maç, 2053'e kadar devam edecek 2053'te üçüncü maçımız, 2071'de dördüncü maçımız başlayacak. Bu maçlar inşallah biz ve bu millet var oldukça bu dava ile ilelebet olacak. Maçlar, bu millete hizmet etmeyi şiar edinenlerin galibiyetiyle hep neticelenecek. Bu galibiyetimizin tek sebebi Allah'a inanmak ve millete güvenmektir. Millete güveniyoruz, millet bize dua edip, oy veriyor. Biz millete güveniyoruz çünkü millete hizmet ediyoruz."

Nebati, konuşmasının ardından seçim bürosunda partiye üye olanların ilk kayıt işlemlerini yaptı.