AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati:
-"Sadece ülkemiz genelinde değil dünyanın her yöresindeki mazlumların, mağdurların ve ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyoruz"

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, sadece Türkiye 'dekilerin değil dünyanın her yerindeki mazlumların, mağdurların ve ihtiyaç sahiplerinin yardımına koştuklarını bildirdi. 

Nebati, AK Parti Şanlıurfa Gençlik Kolları üyeleriyle gerçekleştirdiği toplantıda, partisinin özellikle gelecek neslin teminatı olan gençlere büyük önem verdiğini söyledi.

Teşkilat üyelerinin partinin icraatlarını yakından takip etmesi gerektiğini dile getiren Nebati şöyle konuştu:

"Türkiye, AK Parti iktidarı ile huzura ve refaha kavuştu. Ülkemiz her alanda gelişiyor. Sadece ülkemiz genelinde değil dünyanın her yöresindeki mazlumların, mağdurların ve ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşuyoruz. IMF'den borç alan bir devletken şimdilerde borç veren bir ülke haline geldik. Millete hizmet yolunda yaptıklarımızı anlatmakla bitiremeyiz. Sizler araştırıp, öğrenip her gittiğiniz yerde vatandaşlarımıza anlatmalısınız ki AK Parti'yi çok iyi tanısınlar ki neden partimize oy vermeleri gerektiğini de çok iyi anlamış olsunlar. Vatandaşlarımız işini çok iyi bilir, hizmet edeni de iyi tanır. Belki haberi olmayanlar varsa onlara da ulaşmalı ve AK Parti olarak yaptığımız hizmetlerimizi anlatmalıyız."