AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati, Şanlıurfa'da:

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati, Şanlıurfa'da:
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati, Şanlıurfa'da:
- "CHP, MHP ya da HDP'nin 'evet' mührü basılmış oy pusulalarını 7 Haziran'da 'yakıldı, yıkıldı, çöpte şunu bulduk, elektrik kesildi, böyle oldu' diyecekler"

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, genel seçimlere ilişkin, " CHPMHP ya da HDP'nin 'evet' mührü basılmış oy pusulalarını 7 Haziran'da 'yakıldı, yıkıldı, çöpte şunu bulduk, elektrik kesildi, böyle oldu' diyecekler" dedi.

Nebati, seçim çalışmaları kapsamında Şanlıurfa'da partisinin kadın kolları üyeleriyle esnaf ziyaretinde bulunarak, partisine destek istedi. Esnaf ile sohbet eden Nebati, AK Parti iktidarı sayesinde hem üreticinin hem de tüketicinin yüzünün güldüğünü söyledi.

Nebati, partisinin 13 yıldır ülke genelinde sürekli hizmet ürettiğini ve insanlara daha faydalı olabilme gayreti içinde olduklarını dile getirdi.

Genel seçimlerde muhalefet partilerinin iftira hazırlığında olduğunu öne süren Nebati, şöyle devam etti:

"Seçimlerde 'AK Parti hile yapacak' diye algı operasyonu yapıyorlar.' Muhalefet iftira hazırlığında. Paralel yapı ile birlikte bir medya grubu bunu planlı programlı yürütüyor. Asıl şaibeyi onlar yapacak, hazırlık yaptıklarını biliyoruz. CHP, MHP ya da HDP'nin 'evet' mührü basılmış oy pusulalarını 7 Haziran'da 'yakıldı, yıkıldı, çöpte şunu bulduk, elektrik kesildi, böyle oldu' diyecekler. Sandıkları zorla kaçırarak tuttukları adamlarla bunları yapacaklar. Malum medya da manşete çıkaracak, 7 Haziran'da 'iki ayrı yerde AK Parti için oy kullandı' haberi yapacaklar."

Nebati, kamuoyu anketlerine göre partisinin seçimlerde yüzde 50 civarında oy almasını beklediklerini ifade ederek, özellikle son bir ayda partisinin gücüne güç kattığını kaydetti.