AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan, STK temsilcileriyle buluştu

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan, STK temsilcileriyle buluştu
AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Özcan, STK temsilcileriyle buluştu
ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, kentteki sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.AK Parti'den...

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, kentteki  sivil toplum kuruluşu (STK) temsilcileriyle bir araya geldi.

AK Parti 'den yapılan açıklamaya göre, Özcan, öğretmenevinde düzenlenen toplantıda, son günlerde yaşanan olayları değerlendirildi.

Sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin son günlerde yaşanan olaylardan duydukları rahatsızlığı dile getirdiği toplantıda konuşan Özcan, olayların Şanlıurfa'nın imajını olumsuz yönde etkilediğini belirtti.

Son dönemde meydana gelen olaylardan sonra Şanlıurfa, Diyarbakır ve Mardin gibi yerlerde, insanların yatırım yapmak istemediklerini aktaran Özcan, şunları kaydetti:

"Son günlerde meydana gelen olaylarda 2 yıldır huzur ve barış içerisinde olan bu illerimizde yapılan yanlış algılar nedeniyle maalesef yatırımlar durma noktasına gelmiştir. Şanlıurfa'da bulunan sivil toplum kuruluşları Şanlıurfa'da söz sahibi olmalılar ve gerçekten Şanlıurfa adına gerçekleri söylemek zorunda olmalılar. Bir yanlış yapılıyorsa bunu ifade etmeliler ve bunu ifade etmekten de çekinmemeliler."