Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:
- "Vatandaşımız neyin ne olduğunu ve hangi oyunların oynandığının farkında. Halkımız, konuyu açmadan bize dönen dolapların Türkiye'nin istikrarını bozmaya yönelik olduğunu anlatıyor"

ŞANLIURFA (AA) - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, "Vatandaşımız neyin ne olduğunu ve hangi oyunların oynandığının farkında. Halkımız, konuyu açmadan bize dönen dolapların Türkiye 'nin istikrarını bozmaya yönelik olduğunu anlatıyor" dedi. 

Şanlıurfa'da Kuyumcular Çarşısı'nı ziyaret eden Çelik, sohbet ettiği esnafın sorunlarını dinledi. Esnafın taleplerini not alan Çelik, partisinin vatandaşın sorununa anında çözüm üretmeye çalıştığını söyledi.

Çelik, ziyaretin ardından gazetecilere yaptığı açıklamada, Şanlıurfa'da geçmiş yıllarda olduğu gibi gelecek hafta da büyük bir seçim başarısı beklediklerini belirtti.

Halkın artık bilinçlendiğini belirten Çelik, şöyle konuştu:

"Vatandaşımız neyin ne olduğunu ve hangi oyunların oynandığının farkında. Halkımız, konuyu açmadan bize dönen dolapların Türkiye'nin istikrarını bozmaya yönelik olduğunu anlatıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. İnşallah gerek Türkiye'de gerekse Şanlıurfa'da destek sürecek. Şanlıurfa'ya 4 yıl hizmet ettik kapı kapı, köy köy gezerek anında hizmet üretti. Vatandaşımızın taleplerini yerine getirdik. Gerçekten güzel bir dönemi geride bıraktık."

Çelik, Şanlıurfa ile ilişkisini kesmeyeceğini ve devam eden yatırımların takip edeceğini sözlerine ekledi.