Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:
- "Ülkenin huzurunu bozmaya çalışanlara, kalkınmayı engellemeye çalışanlara, halkımız en güzel cevabı seçimde verecektir"

ŞANLIURFA (AA) - Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, "Ülkenin huzurunu bozmaya çalışanlara, kalkınmayı engellemeye çalışanlara, halkımız en güzel cevabı seçimde verecektir" dedi.

Çelik, Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun kentteki mitingi öncesi yaptığı konuşmada, şehre teşriflerinden dolayı Başbakan Davutoğlu ve eşi Sare Davutoğlu'na teşekkür etti.

Mitinge katılımın yüksek olmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Çelik, 1 Kasım seçimlerinin önemine değindi.

Faruk Çelik, millete hizmet için yeniden göreve talip olduklarını belirterek, "Ülkenin huzurunu bozmaya çalışanlara, kalkınmayı engellemeye çalışanlara, halkımız en güzel cevabı seçimde verecektir. Kardeşliği bozmaya çalışanlara müsaade etmeyeceğiz, barışa engel olmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz, paramızın bereketlenmesine karşı olanlara seçimde iyi cevap vereceğiz. 1 Kasım'da hep beraber AK Parti diyecek misiniz? 1 Kasım'da Şanlıurfalılar bizi Başbakanımıza mahcup etmeyecek, bizi güçlü bir şekilde meclise gönderecek, buna yürekten inanıyorum" diye konuştu.

Konuşması sık sık tezahüratlarla kesilen Çelik, "Şanlıurfalılar ile gurur duyuyorum" dedi.

Faruk Çelik, sözlerini 1 Kasım seçimlerinin şimdiden hayırlı olmasını dileyerek tamamladı.