Ceylanpınar Engelliler, galibiyet peşinde

Ceylanpınar Engelliler, galibiyet peşinde
Ceylanpınar Engelliler, galibiyet peşinde
- Antrenör İdoğ: "Sahamızda ağırlayacağımız Kayseri temsilcisini seyirci desteğiyle yeneceğimize inanıyoruz"

ŞANLIURFA (AA) -  Garanti  Tekerlekli Sandalye Basketbol 1. Ligi'nde mücadele eden Ceylanpınar Engelliler, yarın karşılaşacağı Melikgazi Belediyesi maçında galibiyeti planlıyor.

Kulüp  antrenörü Metin İdoğ, AA muhabirine yaptığı açıklamada, bu sezon yükseldikleri ligde devrenin ilk yarısında iyi bir performans sergilediklerini söyledi.

Sezonun ikinci maçında Melikgazi Belediyesi ekibiyle yarın seyircileri önünde karşılaşacaklarını ifade eden İdoğ, bu maçta galip gelerek yollarına devam etmek istediklerini vurguladı.

İdoğ, maça iyi hazırlandıklarını aktararak, "Rakibimiz oldukça güçlü ve ligin tecrübeli ekibi. Kayseri güçlü bir takım bizde bu maça çok iyi hazırlandık. Sahamızda ağırlayacağımız Kayseri temsilcisini seyirci desteğiyle yeneceğimize inanıyoruz. Üst düzey motivasyonumuzu galibiyetle pekiştirmek istiyoruz'' dedi.

Transfer çalışmaları kapsamında daha önce bölgesel ligde mücadele eden oyunculardan Celal Baban'nı kadrolarına kattıklarını bildiren İdoğ, takımın gücüne güç kattığını sözlerine ekledi.