Çocukların ATV keyfi

Çocukların ATV keyfi
Çocukların ATV keyfi
- Yurtta bir çok bölgede soğuk hava etkili olurken hava sıcaklığının 7 derece olduğu Şanlıurfa'da bazı çocuklar, güneşli havada ATV olarak bilinen arazi motoruna binerek keyifli anlar yaşıyor

ŞANLIURFA (AA) - Yurtta bir çok bölgede soğuk hava etkili olurken hava sıcaklığı 7  derece olan Şanlıurfa'da bazı çocuklar,  güneşli havada ATV olarak bilinen arazi motoruna binerek keyifli anlar yaşıyor.

Kentte yaklaşık bir haftadır etkili olan soğuk havanın ardından güneş açtı. Hava sıcaklığının gün içerisinde 7 dereceyi bulduğu kentte çocuklar, Eyyübiye Mahallesi'ndeki boş arazide 1 TL karşılığında kiraladıkları ATV'yi sürerek eğlenme fırsatı buldu.

ATV kiralayan Zeynel Örgün, trafiğe kapalı boş bir alanda çocukların motor sürdüğünü belirterek "Haftasonları havalar güzel olduğu zaman motorları alana getiriyorum. Çocuklar, motora binmeyi çok seviyor. Amacım çocukları eğlenmesidir. Çoğu zaman onlardan  para dahi almıyorum " dedi.

ATV  sürmenin keyifli olduğunu anlatan 12 yaşındaki Ahmet Tokmak ta, okulların tatil olduğu günlerde,  arkadaşlarıyla motor sürerek eğlendiklerini ifade etti.


  ETİKETLER:

  Şanlıurfa

  ,

  ATV

  ,

  Tatil

  ,

  Para

  ,

  Hava

  ,

  Güneş

  ,

  zaman

  ,

  derece