Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye tablo

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye tablo
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hediye tablo
- Şanlıurfa'da yaşayan bir kişi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "su taşıyan karıncaları" resmettiği tabloyu hediye olarak gönderdi

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'da yaşayan Mehmet Acı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, üzerinde "su taşıyan karıncaları" resmettiği tabloyu hediye olarak gönderdi.

Yaklaşık 6 yıl önce kendi imkanlarıyla resim yapmayı öğrenen Acı, bir yıldır üzerinde çalıştığı tabloyu Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletilmek üzere kargoya verdi.

Mehmet Acı, Urfa Kalesi eteklerinde, sırtında su taşıyan karıncaların ve balıkların yer aldığı tablonun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a duyduğu büyük sevgiyi ifade ettiğini aktardı.

 Acı, "Sayın Cumhurbaşkanımız haksızlıklara karşı dik duruşuyla tarafını belli etmiştir. Bizler de onun yanında olduğumuzu göstermek istedik. Ona duyduğum sevgiyi anlatmak için Hazreti İbrahim ateşe atıldığı zaman ateşin sönmesi için su taşıyan karıncaların resmini çizdim. Onlar nasıl safını belli ettiyse, biz de bugün safımızı belli ediyoruz. Allah onu başımızdan eksik etmesin" diye konuştu.