Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:

Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:
Eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik:
- "1 Kasım'da 'ya huzur' diyeceğiz ya da 'huzursuzluk' diyeceğiz. Ya 'kalkınma' diyeceğiz veyahut 'yerinde sayma, geriye gidiş' diyeceğiz"

ŞANLIURFA (AA) - Eski Çalışma ve  Sosyal Güvenlik Bakanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Faruk Çelik, "1 Kasım'da 'ya huzur' diyeceğiz ya da 'huzursuzluk' diyeceğiz. Ya 'kalkınma' diyeceğiz veyahut 'yerinde sayma, geriye gidiş' diyeceğiz" dedi.

Çelik, seçim çalışmaları kapsamında partisinin Karaköprü ilçe seçim irtibat bürosunun açılışında yaptığı konuşmada, seçimlere yoğun bir tempoyla hazırlandıklarını belirtti.

Gece gündüz memleketin sorunlarının çözümü için kafa yorduklarını dile getiren Çelik, ülkeyi kalkındırmaya devam etmek için yeniden iktidara geleceklerini söyledi.

Sorunları çözmek için vatandaşın oyuna talip olduklarını kaydeden Çelik, güçlü kadrolarla her türlü sıkıntının üstesinde geleceklerini vurguladı.

Partisinin seçim beyannamesine de değinen Çelik, "15 gün sonra hep beraber sandığa gideceğiz. Memleketimizin geleceği, Şanlıurfa'nın geleceği, çocuklarımız, torunlarımız açısından son derece önemli bir karar vereceğiz. 1 Kasım parti meselesi değil, 1 Kasım memleket meselesi. 1 Kasım huzurlu şehirler meselesi. Memleketimizin geleceği, Şanlıurfa'nın geleceği çocuklarımız, torunlarımız açısından son derece önemli bir karar vereceğiz. 1 Kasım'da 'ya huzur' diyeceğiz ya da 'huzursuzluk' diyeceğiz. Ya 'kalkınma' diyeceğiz veyahut 'yerinde sayma, geriye gidiş' diyeceğiz" ifadelerini kullandı.

Konuşmaların ardından çok sayıda partilinin katılımıyla seçim irtibat bürosunun açılışı yapıldı.