Fakıbaba'nın trafik kazası geçirmesi

Fakıbaba'nın trafik kazası geçirmesi
Fakıbaba'nın trafik kazası geçirmesi
- Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Çiftçi: "Milletvekilimiz Fakıbaba'nın tüm tahlilleri yapıldı, sağlık durumu iyi"

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, trafik kazası geçiren AK Parti  Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba'nın sağlık durumunun iyi olduğunu söyledi.

Çiftçi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fakıbaba'nın Birecik'teki seçim çalışmalarının ardından kent merkezine gelirken içinde bulunduğu otomobilin kaza yaptığını hatırlattı.

Fakıbaba ve beraberindeki 3 kişinin Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Servisinde tedavi altına alındığını belirten Çiftçi, yaralıların hayati tehlikesinin bulunmadığını ifade etti.

Milletvekilinin ilk kontrollerinin yapıldığını aktaran Çiftçi, şöyle konuştu:

"Fakıbaba ile görüştüm, şuuru yerinde durumu gayet iyi. Tüm tahlilleri yapıldı, sağlık durumu iyi. Doktorlarımız gereken her şeyi yaptı. Yine beraberindeki koruma ve danışmanlarından oluşan  3 kişilik ekibin de sağlık durumu iyi. Korumalardan birinin durumu biraz daha ciddi. Ancak onun da hayati tehlikesi yok. Büyük bir kaza atlattık. Başta Fakıbaba olmak üzere diğer arkadaşlarımıza büyük geçmiş olsun dileklerimi bir kez daha iletiyorum."

Öte yandan Fakıbaba'nın çok sayıda seveninin, hastane önündeki bekleyişi sürüyor.