Fakıbaba'nın trafik kazası geçirmesi

Fakıbaba'nın trafik kazası geçirmesi
Fakıbaba'nın trafik kazası geçirmesi
- Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Pehlivan: - "Boyun ve bel omurgasında ikinci seviyede kırık mevcut. Ameliyatı gerektirecek herhangi bir durum yok"

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Vekili Veli Fahri Pehlivan, trafik kazası geçiren AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba'nın boyun ve bel omurgasında ikinci seviyede kırık bulunduğunu belirterek, ameliyat edilmesini gerektirecek herhangi bir durum olmadığını söyledi.

Pehlivan, gazetecilere yaptığı açıklamada, 112 Acil Servis ekiplerinin kısa sürede kaza yerine ulaştığını ve gerekli müdahaleyi yaptıklarını anlattı.

Fakıbaba ve beraberindeki 3 kişinin Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesinin acil servisinde tedaviye alındığını anımsatan Pehlivan, yaralılara özel ekip tarafından müdahale edildiğini dile getirdi.

Pehlivan, Fakıbaba'nın hayati tehlikesinin bulunmadığı bilgisini paylaşarak, "Boyun ve bel omurgasında ikinci seviyede kırık mevcut. Ameliyatı gerektirecek herhangi bir durum yok. Sadece birkaç gün müşahede altında olması lazım. Şu anda gözetim altında, tedavisi devam ediyor. Diğer arkadaşların da durumları gayet iyi. Kazada yaralananların hayati tehlikesi bulunmuyor. Herkese büyük geçmiş olsun" şeklinde konuştu.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Ahmet Eşref Fakıbaba'nın bulunduğu otomobil, dün gece Şanlıurfa-Birecik karayolunun 60. kilometresinde devrilmiş, kazada Fakıbaba ve beraberindeki 3 kişi yaralanmıştı.