"Gazeteyi okuyan, altını kapacak"

"Gazeteyi okuyan, altını kapacak"
"Gazeteyi okuyan, altını kapacak"
- Şanlıurfa'da bir yerel gazete, okunurluğunu artırmak amacıyla her ay çeyrek altın verecek - Gazetenini imtiyaz sahibi Gülebak: "Muhabirlerimiz aboneleri ve okuyucuları ziyaret ederek, gazetede yer alan haber veya yazılarla ilgili bir takım sorular yöneltecek. En çok doğru cevabı veren kişi altını kazanacak"

ŞANLIURFA (AA) - Şanlıurfa'da yayımlanan Urfanatik Gazetesi, gazete okumayı teşvik etmek ve satışlarını arttırabilmek amacıyla "her ay bir çeyrek altın " kampanyası başlattı.

Gazetenin imtiyaz sahibi Tahir Gülebak, AA muhabirine yaptığı açıklamada, insanların dikkatini gazetelerine çekebilmek için sürekli yeni projeler geliştirdiklerini söyledi.

Kentteki okur sayısını yükseltmek için yeniliklere imza attıklarını belirten Gülebak, hayata geçirdikleri proje ile okuyucularına çeyrek altın vereceklerini ifade etti.

Altın kampanyasıyla gazetenin daha dikkatli okunacağını ümit ettiklerini dile getiren Gülebak, şöyle konuştu:

"Eskiden insanlar gazetelerin sayfalarını çevirip ya bir kenara atıyor ya da sofra yapıyordu. 'Her an Urfanatik muhabirleri kapınızı çalabilir' sloganıyla hayata geçirdiğimiz uygulama kapsamında, muhabirlerimiz aboneleri ve okuyucuları ziyaret ederek, gazetede yer alan  haber veya yazılarla ilgili bir takım sorular yöneltecek. En çok doğru cevabı veren kişi altını kazanacak."

Söz konusu kampanyayla kentteki yerel basının seviyesini daha yukarılara çıkarabilmeyi amaçladıklarını da vurgulayan Gülebak, kampanyanın yıl sonuna kadar süreceğini kaydetti.


  ETİKETLER:

  Altın

  ,

  Şanlıurfa

  ,

  haber

  ,

  Proje