Genel seçime doğru

Genel seçime doğru
Genel seçime doğru
- AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nebati, Şanlıurfa'da iş adamlarıyla bir araya geldi.

ŞANLIURFA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nureddin Nebati, Şanlıurfa'da adamlarıyla bir araya geldi.

Partiden yapılan açıklamaya göre, Nebati, beraberindeki partililerle ilk olarak Şanlıurfa Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Şube Başkanı Abdurrahman Yetkin ile yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, bölge sorunları ve gündeme dair konular hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Şanlıurfa'nın AK Parti ile büyüdüğünü belirten Nebati, kent merkezinde yaşayanların bu durumu çok fark edemediğini kaydetti.

Şanlıurfa'da 6 milyar liralık tarım desteği, 24 milyar liralık da kamu yatırımı yapıldığını vurgulayan Nebati, Şanlıurfalı iş adamlarına kente sahip çıkmaları ve bölgeye yatırım yapmaları konusunda çağrıda bulundu.

Nebati, daha sonra Tüm Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜMSİAD) Şanlıurfa Şube Başkanı Mehmet Sadık Sade ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek bir süre görüştü.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sade, güzel çalışmalar yaptığı sürece AK Parti'nin yanında olacaklarını belirterek, seçimlerin ülke ve millet adına hayırlar getirmesini temenni etti.

- Eyyüpoğlu'nun seçim çalışmaları

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Seyit Eyyüpoğlu, da seçim çalışmalarını sürdürdü.

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ile Soro İmam taziye evinde vatandaşlarla bir araya gelen Eyyüpoğlu, seçimden sonra 12 milletvekili arkadaşıyla Şanlıurfa'ya güzel hizmetler sunmak için çalışacaklarını belirtti.

Tüm Şanlıurfalılara kapılarının her zaman açık olacağını ifade eden Eyyüpoğlu, "Birlik sağlanırsa başarı elde edilir. Birlik ve beraberlik sayesinde geçtiğimiz genel seçimde büyük başarı elde ettik. Bu seçimde de aynı başarıyı elde edersek Türkiye 'de 1 numara oluruz" diye konuştu.